Kerk in Westerwatering

Woord en Gebed met Paul en Lieneke DeCock

Vanavond hebben we speciale gasten bij onze avond met Woord en Gebed. Paul en Lieneke zijn zendelingen in Ierland en deze week in Nederland. We beginnen om 19.00 uur met een Bijbelstudie gevolgd door een tijd van gebed voor onze gemeente, onze wijk en Zaandam. Ook nemen we tijd om voor persoonlijke noden te bidden. U bent van harte welkom in de speelzaal van CBS Het Baken. Registreren kan bij binnenkomst of via kerkinwesterwatering@gmail.com

Samenkomsten

Kerkdienst: zondag 10.00 uur Het Baken

Woord en gebed: dinsdag 19.30 uur De Zeskanter

Kidzark:  zondag 14.30 uur Het Baken 1x per maand

Hier zijn onze samenkomsten

ANBI Gegevens

ANBI

Statutaire naam : Kerk in Westerwatering

Verklaring groepsbeschikking VPE : Wij behoren bij de ANBI-groepsbeschikking van Verenigde Pinkster- en Evangelie gemeenten

RSIN/fiscaalnummer : 860363363

Registratienummer VPE : 101270

Informatie

Kerk in Westerwatering

Scroll to Top